Připravíme pro Vás odpověď na míru

Všechny informace a doporučení, které dostanete od našich spolupracujících lékařů jsou ZDARMA. Abychom mohli tento servis zajistit, je třeba naše aktivity plánovat a fázovat.

Funguje to takto →

HORKÁ LINKA MEDIBAY

= tematika, kterou se nyní zabýváme

Dostanete odpověď v krátkém časovém horizontu. A s velkou pravděpodobností dostanete bonus v podobě souvisejících materiálů a doporučení.

ŽENSKÉ  ZDRAVÍ

Aktuálně se soustředíme především na téma ZACHOVÁNÍ REPRODUKČNÍHO ZDRAVÍ , ale můžete se nás zeptat na cokoliv – připravujeme speciály na téma těhotenství, inkontinence, prevence rakoviny prsu, menopauza a další.

ČEKÁRNA MEDIBAY

= tematika, kterou připravujeme

Odpovíme Vám, ale zabere nám to více času. Nenechte se tímto čekáním odradit. Váš dotaz nezapadne a získáte odpověď od zkušeného odborníka.

MUŽSKÉ ZDRAVÍ

Když se jedná o edukaci o zdraví, muže často opomíjíme. Přitom muži si zaslouží stejnou pozornost a kvalitní informace o prevenci a léčbě.

Napište nám svůj dotaz nebo oblast, na kterou bychom neměli zapomenout.

NÁSTĚNKA MEDIBAY

témata, která zvažujeme

Postupně zařazujeme témata, o které je největší zájem ze strany veřejnosti i lékařů nebo která považujeme za důležitá.

CO ZAJÍMÁ VÁS?

Pošlete nám svůj dotaz nebo tip na téma. Budeme se tím opravdu zabývat a pokud potřebujete radu, pokusíme se zajistit odpověď. Vaše tipy a názory velmi zvyšují šanci, že téma zařadíme do ČEKÁRNY.

DOTAZNÍK PORADNY

Pokud máte dotaz ohledně Vašeho zdraví, vyplňte prosím tento formulář.  Pro co možná nejpřesnější odpověď doporučujeme vyplnit všechna políčka.